دوره انفورماتیک

تمام وقت / سن 7 تا 10 سال

دوره های آموزشی موسسه زبان چرخ نیلوفری

 

آکادمی زبان چرخ نیلوفری: ارائه دهنده دوره های آموزشی ویژه ی کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، زبان فرانسه، المانی و گرجی آیلتس، مترجمی کاربردی، زبان تخصصی می باشد که ۳ روز در تابستان و یک روز در فصل تحصیلی میباشد که دور ه های اموزشی ایلتس این مرکز به این صورت می باشد ..دوره های آموزشی آیلتس (IELTS)

معرفی IELTS:

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) معتبرترین آزمون بین المللی زبان انگلیسی برای مهاجرت ، کار و تحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است. این آزمون همه مهارت های انگلیسی (خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن ) را ارزیابی می کند و به گونه ای طراحی شده است که منعکس کننده کاربرد روزمره زبان در تحصیل ،کار و زندگی باشد. یکی از ویژگی های بارز این آزمون بخش شفاهی است که به صورت مصاحبه ای رو در رو با ممتحن بین المللی انجام می شود.

معرفی دوره های IELTS موسسه چرخ نیلوفری:

ت

هدف اصلی دوره های IELTS آشنایی و آماده سازی هر چه بیشتر و دقیق تر متقاضیان شرکت در آزمون مربوطه در در بازه زمانی کوتاه می باشد، به طوریکه هر متقاضی با هر دانش و توانش زبانی بتواند طی مدتی معین خود را به نمره مورد نظر برساند. مخاطبین دوره های IELTS عمدتا” متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران، مهاجرت کنندگان به کشورهای انگلیسی زبان ، داوطلبان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور و متخصصان رشته های مختلف که قصد دارند در دوره های تخصصی بین المللی در خارج از ایران شرکت کنند، می باشند.

دوره های IELTS در موسسه چرخ نیلوفری در سه بخش Post- IELTS , IELTS , Pre-IELTS برگزار می گردد. دوره های Pre-IELTS در ۳ مقطع که شامل مقطع مبتدی (۳ ترم)، مقطع پیش میانی (۳ ترم) و مقطع فوق میانی (۳ ترم) و در مجموع ۹ ترم ۱۵ جلسه ای برگزار می شوند. دوره های Post- IELTS Workshops شامل ۴ دوره ۱۰ جلسه ای با تمرکز بر یک مهارت زبانی (Listening, Reading, Speaking and Writing) به صورت مستقل و در جهت آمادگی برای آزمون مربوطه هستند.

آموزشگاه زبان چرخ نیلوفری

اساتید بزرگوار می توانند در صورت تمایل در دوره های زبان های خارجی دیگری غیراز رشته تخصصی ان ها بصورت شرایط نیم بها شرکت کنند.

        

The largest selection of sports bets at 1xbet bookmaker.

تماس با ما